MasterChef jurisi Danilo Zanna'ndan Türkçesini eleştiren takipçisine imalı cevap! Danilo Zola kimdir? - Dizi Haberleri: Arka Sokaklar, Çukur, Kuruluş Osman, Mucize Doktor, Hekimoğlu, MasterChef, Savaşcı, Arıza, Fragman,Dizi Haberleri: Arka Sokaklar, Çukur, Kuruluş Osman, Mucize Doktor, Hekimoğlu, MasterChef, Savaşcı, Arıza, Fragman,

25 Ekim 2020 - 04:42

MasterChef jurisi Danilo Zanna’ndan Türkçesini eleştiren takipçisine imalı cevap! Danilo Zola kimdir?

Son Güncelleme :

06 Eylül 2020 - 16:40

1 Danilo Zanna'dan Türkçesini eleştiren takipçisine şok cevap!

TV8 ekranlarının fenomen yemek yarışması MasterChef'in jüri üyelerinden olan Danilo Zanna, dün akşam Masterclass'ta İtalyan mutfağına dair önemli yemekleri yarışmacılara anlattı. Bir takipçisi Türkçesini eleştirince ünlü şeften yanıt gecikmedi.

2 Danilo Zanna'dan Türkçesini eleştiren takipçisine şok cevap!

TV8 ekranlarında büyük beğeni ile takip edilen sevilen MasterChef isimli yarışmasının geçtiğimiz akşam yayınlanan bölümünde İtalyan şef Danilo Zanna, Masterclass eğitimi verdi. Zanna, İtalyan mutfağına dair önemli yemekleri yarışmacılara anlattı. Bir takipçisi ise sosyal medyada Danilo şefin Türkçesini eleştirdi ve, “Danilo şef Masterclass’ta ders veriyor. Valla bana bu türkçeyle yumurta kırmayı anlatsa onu bile beceremem” yazdı.

3 Danilo Zanna'dan Türkçesini eleştiren takipçisine şok cevap!

Danilo Zanna'dan ise bu eleştiriye cevap gecikmedi. Ünlü şef, "Kendimi iyi açıklayamasam bile yemek kalbe dokunuyor, bu en önemli şey. Bazen kelimlelerle birbirimizi anlamamak daha iyidir." ifadelerini kullandı.

4 Danilo Zanna'dan Türkçesini eleştiren takipçisine şok cevap!

Danilo Zanna kimdir, kaç yaşında?Danilo Zanna, 1982 yılında İtalya’da dünyaya geldi. Aileden gelen aşçılık yeteneğiyle belli bir süre sadece İtalyan mutfağı ile ilgilenen Zanna, amcasının hastalanması ile birlikte bir süre Londra'da kaldı ve farklı mutfaklarla çalışmaya başladı.Bir hafta sonu için İstanbul'a tatile geldiği sırada eşi Tuğçe Demirbilek ile tanıştı ve dünya evine girdi. Türkiye'de yaşamaya karar verdikten sonra İtalyan ve Türk mutfağından oluşan bir restoran açtı.

5 Danilo Zanna'dan Türkçesini eleştiren takipçisine şok cevap!

TV8 ekranlarına çıkmaya başlaması ile tanımaya başlayan Danilo Zanna, "İtalyan İşi", "Elin Oğlu" gibi programların yanı sıra Gupse Özay’ın "Görümce" isimli sinema filminde rol aldı. Son olarak MasterChef yarışmasında jüri üyesi olması ile popülerliği artan İtalyan Şef, "Danilo Zanna ile İtalyan İşi Komedi" adlı tek kişilik gösteriye de imza attı.

6 danilo-zonna-esi-kim

DANİLO ZANNA’NIN EŞİ TUĞÇE DEMİRBİLEK KİMDİR? Danilo Zanna Tuğçe Demirbilek ile 2012 yılında evlenmiştir. Tuğçe Demirbilek Giresunludur. Danilo Zanna, bir çocuk babasıdır. Zanna, verdiği bir röportajda eşi ile tanışma hikayesini şöyle anlatmıştı: "Bir gün benim bir Türk arkadaşım beni Türkiye’ye davet etti. Buraya geldiğimde biriyle tanıştım ve aşık oldum. Bugün kendisi eşim. Evlendikten sonra burada yaşamaya karar verdik. Aslında ben Şangay’a gitmek istiyordum ama bunları düşünürken eşim bana hamile olduğunu söyledi ve Çin’in yemeklerine ve yaşam tarzına uyum sağlayamayacağını söyledi. İstanbul’da yaşamaya devam ettik"