Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde 3 ayrılık birden Fahri Baba diziden neden çıktı? - Dizi Haberleri: Arka Sokaklar, Çukur, Kuruluş Osman, Mucize Doktor, Hekimoğlu, MasterChef, Savaşcı, Arıza, Fragman,Dizi Haberleri: Arka Sokaklar, Çukur, Kuruluş Osman, Mucize Doktor, Hekimoğlu, MasterChef, Savaşcı, Arıza, Fragman,

24 Ekim 2020 - 21:03

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde 3 ayrılık birden Fahri Baba diziden neden çıktı?

Son Güncelleme :

07 Ekim 2020 - 19:08

1 Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde 3 ayrılık birden Fahri Baba diziden neden çıktı?

ATV'nin fenomen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın yeni sezonu başladı. Dizide 3 ayrılık var fakat Pelin Akil'in Hızır Reis'i vurduğu sahne geceye damga vurdu. Peki Hızır Reis öldü mü?

2 eskiya-dunyaya-hukumdar-olmaz-da-3-ayrilik-6

Yeni sezonu heyecanla beklenen dizi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, geçtiğimiz akşam yeni bölümüyle seyircisiyle buluştu. Yeni sezonda EDHO'ya Oktay Kaynarca, Sanem Çelik, Ozan Akbaba, Yunus Emre Yıldırımer ve Sabina Toziya'nın başrollerini paylaştığı diziye yeni sezonda Pelin Akil ve Engin Benli de katıldı.

3 eskiya-dunyaya-hukumdar-olmaz-da-3-ayrilik-8

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın 13 Ekim Salı ekrana gelecek olan 167. yeni bölümünden fragman ise henüz ATV tarafından yayınlanmadı.

4 eskiya-dunyaya-hukumdar-olmaz-da-3-ayrilik-7

Onur Tan'ın yönetmenliğini üstlendiği Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın yeni sezon ilk bölümünde dizide; Fahri karakterini canlandıran Kenan Çoban, Özlem karakterini canlandıran Selin Işık ve Faruk karakterini canlandıran Mert Öğüt senaryo gereği ölerek diziye veda etti.

5 eskiya-dunyaya-hukumdar-olmaz-da-3-ayrilik-9

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölümde neler oldu?: Alparslan kendisine ve ailesine yapılan hain saldırı sonrasında hayatından vazgeçmek uğruna intikam yemini eder.

6 Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde 3 ayrılık birden Fahri Baba diziden neden çıktı?

Olayın faillerini bulmak için gözünü karartan Alparslan, karşısında duran amcası Hızır Çakırbeyli'yi bile ezmeye göze almıştır. Adım adım iz süren Alparslan, ipin ucunu masaya kadar takip eder.

7 Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde 3 ayrılık birden Fahri Baba diziden neden çıktı?

Bu intikam masadaki herkesi birbirine düşürürken, hedef haline gelir. Bu uğurda dünürleri Haşmet Façalı’yı da karşısına almıştır. Masanın kuralını hiçe sayan Alparslan silahını ateşler.

8 Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde 3 ayrılık birden Fahri Baba diziden neden çıktı?

Hızır ise kendisi üzerinden yapılan hain planların henüz farkında değildir. Alparslan’a yapılan saldırının izini sürerek soluğu Yaman Korkmaz’ın mekanında alan Hızır, düşmanlarının gözüne bakarak meydan okur.

9 eskiya-dunyaya-hukumdar-olmaz-da-3-ayrilik-5

Dünürü Haşmet Façalı’nın ön ayak olmasıyla masaya oturan Sincanlı ailesi ise Çakırbeyli ailesinin başına çorap örer. Çakırbeyliler beklenmedik bir düşmanlıkla karşı karşıya kalacaktır. Çakırbeylilerden intikam almak için yemin eden Bahar ise, Hızır Çakırbeyli’nin peşine düşer.